Kancelarie adwokackie

Kancelarie adwokackie Katowice

Doradztwo prawne

Nasze kancelarie oferują profesjonalne usługi i doradztwo prawne. Do każdego klienta i sprawy mamy indywidualne podejście. Prowadzimy praktyki ogólne, co oznacza, że jesteśmy gotowi zaoferować Państwu pomoc w różnych dziedzinach prawa. Zajmujemy się zarówno prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, gospodarczym, administracyjnym jak i prawem pracy. Naszych klientów reprezentujemy zarówno w sporach sądowych, jak i administracyjnych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, posiadamy osobne oferty dla firm i osób prywatnych. Działamy na terenie całego kraju, głównie na Śląsku, w Małopolsce i województwie Świętokrzyskim.

Kancelarie adwokackie Katowice
Kancelarie adwokackie Katowice

Doświadczenie prawne

Zapewniamy kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych zarówno firm, jak i osób prywatnych. Więcej o oferowanych przez nas usługach przeczytają Państwo w zakładce zakres usług.

Posiadamy doświadczenie zarówno w prowadzeniu stałej obsługi prawnej firm i przedsiębiorców, jak i w udzielaniu pomocy prawnej osobom indywidualnym. Współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Więcej o naszych kancelariach przeczytają Państwo w zakładce adwokaci.